شرکت های تحت پوشش

مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای پیشران عرصه صنعت

کاریابی خصوصی پیشران

شرکت خطوط انتقال نفت و گاز دریا دلان سهند

کانون تبلیغاتی ماموت

دپارتمان های تحت پوشش

دپارتمان بازاریابی و فروش

انجام هر کار را بایدبه متخصص هر کار سپرد. اگر فکر می کنید احتیاج دارید بازار محصولات خود را افزایش دهید با اطمینان می گوییم بهترین راه برای شما دپارتمان بازاریابی و فروش هولدینگ P.A.S.International می باشد.

دپارتمان حقوق

این دپارتمان امور مرتبط با مشاوره حقوقی و وکالت در حوضه های مختلف از جمله دعاوی حقوقی و کیفری و… را ارائه می نماید. در راستای موفقیت هرچه بیشتر و بهتر این پروژه ها این دپارتمان با جذب قضات متخصص بازنشسته با درجه علمی دکتری به ارائه خدمت می پردازد.

دپارتمان مالی و حسابداری

این دپارتمان به دلیل  مشکلات شرکت ها و سازمان ها ایجاد گردید زیرا یک کارآفرین ،تولید کننده و تاجر باید تمرکز اصلیش صرف کار اصلی خود باشد و نباید دقدقه مشکلاتی چون مالیات بیمه و مشکلات حسابداری باشد.

دپارتمان آموزش کارکنان دولت

یکی از اهداف هلدینگ  P.A.S International  ایجاد دپارتمان آموزش کارکنان دولت است تا از این طریق بتواند تا آنجا که می تواند در بهبود سیستم اداری کشور تاثیر مثبتی قرار دهد و بتواند از این طریق به مردم این مرز و بوم خدمتی غیر مستقیم قرار دهد.

دپارتمان R&D و تدوین استاندارد

  • تدوين انواع استانداردهاي داخلي
  • تهيه برنامه استراتژيك بهبود و توسعه كارآفريني
  • تحقيق در زمينه متدهاي توسعه و افزايش سوددهي صنايع و كارخانجات

دپارتمان صادرات

با داشتن دفاتر تجاری مشترک در آسیا ، اروپا و آفریقا  و ازجمله کشور های کانادا، آلمان، هلند، چین، هند و بولیوی و…  امکان صادرات محصولات شما را در صورتی که اطمینان دارید محصولی رقابت پذیر است وجود دارد.

دپارتمان پیمانکاری

دپارتمان پیمانکاری P.A.S.International  تحت عنوان شرکت معظم دریا دلان سهند در زمینه های مختلف در کشور و خارج از کشور در حوزه های مختلف از قبیل نفت، گاز و پتروشیمی و انجام پروژه های مخابراتی ICT و فیبر نوری فعال می باشد.

دپارتمان پلی کلینیک

اين مركز با همكاري دانشگاه تهران و ساير پاركهاي علم و فناوري در زمينه هاي انتقال فناوري، تجاري سازي، افزايش قدرت رقابت و رشد صنايع براساس متدولوژي دانش با اصول برندسازي در صنايع و خدمات كشور فعاليت مي نمايد.

دپارتمان واردات

ما بخوبی میدانیم برای ساخت یک محصول درجه یک احتیاج به بعضی مواد و قطعات وجود دارد که به دلایلی امکان تولیدآن در ایران وجود ندارد  لذا دپارتمان واردات خود در کشور های مختلف  با امکان آنالیز مواد و قطعات در مبداء اطمینان شمارا در راستای تهیه بهترین مواد اولیه را فراهم می آورد.

دپارتمان تبلیغات

تبلیغات یکی از هزینه های حتمی شرکت ها و کارخانجات می باشد. این دپارتمان با استفاده از دکترین تبلیغات با استفاده از راهکارهای جدید تبلیغاتی  روز دنیا  در فاز های مشاوره ،طراحی و اجرای بهترین تبلیغات با تمرکز بر تاثیر گذاری ۱۰۰% بر مشتریان  و تاثیر بر بازار هدف سود دهی را به صورت تساعدی افزایش می دهد .

دپارتمان مشاوره و استقرار

  • ارائه خدمات مشاوره اي و اجرايي در زمينه عارضه يابي صنايع و سازمان هاي كشور
  • ارائه خدمات مشاوره اي و اجرايي در زمينه طراحی و اجراي چرخه بهره وري در صنايع و سازمان ها
  • مشاوره در زمينه طراحي سيستم هاي داخلي شركت به صورت مجزا مانند انبار، كاليبراسيون، PM و …

دپارتمان ساخت و تولید

دپارتمان ساخت و تولید P.A.S.International امکان ایجاد کارخانجات تولیدی ،کلین روم و خط تولید را با استفاده از طرق مختلف اعم از واردات  تکنولوژی  و دانش فنی  و یا خرید خط کامل تولید با تضمین مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت دارد .
همچنین این دپارتمان می تواند بهترین خدمات ساخت بنا و کلین روم را برای واحد های دارویی،مواد غذایی و بیو تکنولوژی با قیمت و کیفیت رقابتی در ایران و کشور های حوزه   ICS دارد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پیشران عرصه صنعت می باشد.